Elazığ politika gündeminden haberler - Elazığ Yerel Haber

Politika

Politika haberlerini listeleyin, politika gündemini yakından takip edin.

Politika Haberleri

Prof. Dr. Açık, seçim çalışmalarına devam ediyor

Bağımsız Elazığ Milletvekili adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, seçim çalışmaları çerçevesinde ziyaretlerini sürdürüyor.

Bağımsız aday Prof. Dr. Yasemin Açık, 'Arkamda bana güç veren hemşehrilerim var'

Ana gündeminin şehrin ve insanların sorunlarını çözmek olacağını belirten 28. Dönem bağımsız Elazığ milletvekili adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, 'Benim partim yok, teşkilatım yok, arkamda bana güç veren hemşehrilerim var' dedi.

Açıkkapı: ''Bizim Ümmet ve millet sevdamız var''

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü Ejder Açıkkapı, Elazığ'ın Türkiye'nin en gelişmiş illerinin aldığı hizmeti alabilmesi için hep birlikte mücadele edeceklerini söyledi.

Açıkkapı: ''14 Mayısa kadar Elazığ'da adım atmadık yer bırakmayacağız''

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü Ejder Açıkkapı, 14 Mayısa kadar Elazığ'da adım atmadık yer bırakmayacaklarını söyledi.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü Açıkkapı, '2053, 2071 hedeflerimize emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz'

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü Ejder Açıkkapı, '23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı çocuklara armağanı olarak tüm dünya çocuklarının bayramı olarak, milletlerarası bir barış güvercini gibi milletimizin hasletlerinin bir yansımasıdır. 2053, 2071 hedeflerimize emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz' dedi.

Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası'nda bayramlaşma töreni

Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası, sağlık çalışanları ile bayramlaştı.

CHP Elazığ milletvekilleri aday tanıtım toplantısı gerçekleştirildi

Cumhuriyet Halk Partisi, 28'inci dönem milletvekili genel seçimlerinde Elazığ'dan aday olan milletvekillerini tanıttı.

AK Parti Elazığ'da milletvekili adaylarını tanıttı

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı tarafından düzenlenen programla 28. dönem milletvekilleri adayları tanıtıldı.

CHP'li Erol polislerle bir araya geldi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Polis Haftası münasebetiyle karakol ve kontrol noktalarında görevli polis memurlarıyla bir araya geldi.

Adaylıkları belli olan milletvekillerinden Kızılay'a 'kan' desteği

Elazığ'da AK Parti'den adaylıkları belli olan milletvekilleri, il teşkilatının düzenlediği Kızılay'a Kan Bağışı Kampanyasın'a destek vererek kan bağışında bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Elazığ'da depremzedelerle iftarda buluştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ'da iftar programında depremzedelerle bir araya geldi. Erdoğan, Hedefimiz 319 bini ilk 1 yıl içerisinde olmak üzere toplam 650 bin konutu yaparak deprem mağdurlarına teslim etmektir dedi.

Bakan Kurum: '11 ilimiz, yarınlarımız ve yavrularımız için yarın değil, hemen şimdi diyoruz'

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, 67 bine ulaşan konutun temellerini Elazığ'da attıklarını belirterek 'Yeni sosyal konutlarımızın anahtarlarını Elazığlı kardeşlerimize teslim ediyoruz. 11 ilimiz için, yarınlarımız için, yavrularımız için, 'yarın değil, hemen şimdi' diyoruz' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elazığ'da depremzedelere seslendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Coğrafyamızı değiştiremeyeceğimize göre kendimizi buna göre değiştirmemiz gerekiyor. TOKİ vasıtasıyla 1,2 milyon kentsel dönüşüm projeleriyle 3,3 milyon insanı güvenli evlere taşıdık. Şehirlerimizi felaketlere karşı dirençli hale getirdik dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Elazığ programı belli oldu

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın gerçekleşecek olan Elazığ programı hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü Açıkkapı: 'Millet İttifakı terör örgütleri tarafından kuşatılmış durumdadır'

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü, 26. Dönem Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, Millet İttifakı'nın terör örgütleri tarafından kuşatıldığını söyledi.

''Ülkemizin dünyada etkin bir güç haline gelmesini engellemek isteyenlere milletimiz geçit vermeyecek''

Seçim çalışmalarını sürdüren Selahattin Özsoy, ''Ülkemizin her geçen büyümesini ve dünyada etkin bir güç haline gelmesini engellemek isteyenlere milletimiz geçit vermeyecek ve 14 Mayısta, bir kez daha istikrar diyecektir'' dedi.

''14 Mayıs seçimleri ülkemiz adına bir dönüm noktası olacaktır''

Seçim çalışmalarına devam eden Hasan Murat Öz, 14 Mayıs seçimlerinin Türkiye adına bir dönüm noktası olduğunu söyledi.

''Ülkemizin kaybedecek zamanı yok''

Elazığ'da seçim çalışmalarını sürdüren Selahattin Özsoy, Millet İttifakının gündeminde siyasi pazarlık ve hırs olduğunu belirterek, Türkiye'nin kaybedecek zamanının olmadığını söyledi.

Cemil Bayık'ın seçmen listesinde yer alması ilçe halkını rahatsız etti

Terör örgütü PKK'nın kurucuları arasında olan Cemil Bayık'ın ismi, Elazığ'ın Keban ilçesi Aşağı Çakmak köyünde seçmen listesinde yer aldı. Bayık'ın listede yer aldığını gören ilçe halkı, Teröristlerin ilçemizde isminin geçilmesi bizi son derece rahatsız ediyor. Biz bayrağımızı, vatanımızı, milletimizi son derece seven insanlarız dedi.

Toplam 242 haber.

Dünyada, Türkiye'de ve Elazığ'daki politik gelişmelere, tarafsız ve doğru bilgilerle ulaşabileceğiniz sayfa.