Elazığ politika gündeminden haberler - Elazığ Yerel Haber

Politika

Politika haberlerini listeleyin, politika gündemini yakından takip edin.

Politika Haberleri

Başkan Şerifoğulları'ndan Regaip Kandili Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

MHP İl Başkanı Yunus BAL'dan Regaip Kandili Mesajı

Rahmeti, bereketi ve mağfireti bol üç ayların manevi iklimine girildiğinin habercisi, Ramazan Ayının da müjdecisi olan bir Regaip Kandili’ne daha kavuşmanın huzur ve mutluluğu içerisindeyiz.

CHP'li Erol: ''Bizim Cumhurbaşkanı adayımız Genel Başkanımızdır'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Genel Başkanımız bizim Cumhurbaşkanı adayımızdır. Genel Başkanımızın iradesinin yanındayız'' dedi.

AK Parti Elazığ eski milletvekili Açıkkapı: ''Dünyanın hiçbir ülkesinde karşılaşılamayacak büyüklükte bir toplu konut yapımına geçildi'

AK Parti Elazığ eski milletvekili Ejder Açıkkapı, 24 Ocak depreminin yıl dönümünde yaptığı açıklamada, ''Dünyanın hiçbir ülkesinde karşılaşılamayacak büyüklükte bir toplu konut yapımına geçildi. Bu kadar ağır hasarlı binaların yıkımından sonra 2 yıl gibi bir süre içerisinde 25 bin konut yapılması, gerçekten çok ciddi ve büyük bir olaydır' dedi.

AK Parti Elazığ İl Başkanı Yıldırım'dan deprem açıklaması

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 24 Ocak 2020'de meydana gelen Elazığ - Sivrice depreminin yıl dönümünde bir mesaj yayımladı.

CHP'li Erol: '6'lı Masanın illerde ortak aday çıkarma fikri oluşursa SP Genel Başkanı Karamollaoğlu Elazığ'dan aday gösterilmeli'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 6'lı Masada illerde ortak aday çıkarma fikri oluşursa SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun Elazığ'dan aday gösterilmesi gerektiğini, bunu da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na ilettiklerini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! İşte seçim tarihi

Seçim tarihi öne alınacak mı tartışmaları sürerken Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken bir açıklama geldi. ''Rahmetli Menderes 14 Mayıs 1950'de 'Yeter söz milletin' demiş ve sandıktan büyük bir zaferle çıkmıştı'' diyen Erdoğan, seçim tarihi için ''14 Mayıs''ı işaret etti.

Bahçeli '' Gelin Uzlaşalım Türkiye'yi Seçime Taşıyalım''

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM'deki haftalık grup toplantısında haziran ayında yapılması planlanan seçimlere ilişkin konuştu.MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin seçim tarihiyle ilgili "Mayıs ayında bu işi bitirelim" çıkışı sonrası AK Parti'den ilk açıklama geldi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ katıldığı canlı yayında "Meclis'te çoğunluk olmazsa Cumhurbaşkanı inisiyatifiyle de böyle bir seçim tarihi kararı alınabilir" dedi.

Bingol TSO Heyetinden Elazığ TSO’ya Ziyaret

Bingöl TSO Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Çintay, Meclis Üyesi & Genel Kurul Delegesi Ramazan Çakan ve Genel Sekreter Yunus Emre Katrancı, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek, hayırlı olsun temennilerinde bulundular.

Saadet Partisi Sivrice İlçe Kongresi Gerçekleştirildi

Saadet Partisi Sivrice İlçe Kongresi gerçekleştirilerek, İlçe Başkanlığına Hacı Bayram PINAR seçildi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Elazığ'a yeni okul

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) tarafından yapılacak olan okul alanında incelemelerde bulundu.

Milletvekili Erol'dan Basın Müzesi yorumu: 'Harput'a yeni bir vizyon getirme yolunda güzel işler yapılıyor'

CHP Elazığ Millet Gürsel Erol, Harput mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan ve 1800'lü yıllarda inşa edilen Sağır Müftü Konağı'nı Basın Müzesi'ne dönüştüren Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'na teşekkür ederek, Harput'a yeni bir vizyon ve bakış açısı getirme yolunda güzel ve doğru işler yapılıyor' dedi.

Bakan Soylu'dan, Vali Yardımcısı Abbasoğlu'na 'Üstün başarı ödülü'

Türk İdareciler Derneği tarafından Gölbaşı Vilayetler Evinde düzenlenen 10 Ocak İdareciler Günü kutlama programında Elazığ Vali Yardımcısı Abdulkerem Abbasoğlu üstün başarı ödülü aldı. Abbasoğlu'na ödülü, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından verildi.

Elaızğ TSO Başkanı İdris Alan: Çalışan Gazetecilerimizin Günü Kutlu Olsun

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle kutlama mesajı yayınladı.

AK Parti'de aday adaylığı açıklamaları başladı

Elazığ'da avukat Cengiz Gülaç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Türkiye Yüzyılı' sözünden etkilenerek AK Parti'den aday adayı olduğunu açıkladı.

İYİ Parti İl Başkanı Esnafın Sıkıntılarını Dinledi

İYİ Parti İl Başkanı Servet Gürgözeler yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, Bankalar Caddesi ve Cumhuriyet Meydanında ki esnafların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’ın Yeni Yıl Mesajı

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları’ndan Yeni Yıl Mesajı

Elâzığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Şehrimiz için birbirinden kıymetli hizmetleri hayata geçirdiğimiz bir yılın ardından yepyeni umutlar ve heyecanlarla 2023 yılını karşılıyoruz.

CHP Elazığ Milletvekili Erol: ''Cumhurbaşkanlığı adaylığı ile ilgili nitelik ve vasıfları Genel Başkanımızda görüyoruz''

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Cumhurbaşkanlığı adaylığı için gerekli nitelik ve vasıfları CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nda gördüklerini söyledi.

Toplam 202 haber.

Dünyada, Türkiye'de ve Elazığ'daki politik gelişmelere, tarafsız ve doğru bilgilerle ulaşabileceğiniz sayfa.