Künye

Künye

Künye

Elazığyerelhaber.com
Adres : Cumhuriyet Mah. Beyzade efendi Blv. No:36/A Elazığ
Telefon : +90 424 237 39 11
Email : [email protected]

Temsil
Milat Kreatif Stüdyo Ltd. Şti.

Yasal Bildirimler İçin :
[email protected]

Whatsapp İhbar Hattı
0549 25 25 225

Genel Yayın Yönetmeni
Oktay Aydın

Editör ve İçerik Yönetimi
Salih Aydın
Ecem Ulusoy

Yazılım ve Sunucu Barındırma
Medya İnternet Telekom (miTelekom)

Basın Bültenleri
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri [email protected] mail adresi veya +90 549 25 25 225 no'lu telefon aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

Köşe Yazıları
Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. elazigyerelhaber.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası
©Copyrigth 2021 / elazigyerelhaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. elazigyerelhaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
Bunlar elazigyerelhaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Telif Hakları

elazigyerelhaber.com yayınlarında; hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten ötürü yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan, hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haberin kişiliğine, şirketine, telif haklarına, eserlerine veya yasal haklarına aykırı olduğunu düşünen hak sahipleri [email protected] ve +90 549 25 25 225 no'lu telefon hattı üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatlarımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Sitemiz İhlas Haber Ajansı Abonesidir (İHA)